Charleston

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

Lak na nehty, 15 ml

Pastelově modrá barva Plně krycí textura 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už řekl kdokoli, že blues je zadumané, určitě se nesetkal s tímto pudrově jemným, pastelovým odstínem laku na nehty. Svěží, veselý a zábavný, jeden pohled vám připomene sofistikovaná letní setkání a blažené výhledy na moře. Slaďte jej s piknikovým, svatebním nebo společenským oblečením a buďte jednoduše dokonalí.

Ultra lehká, patentovaná textura tohoto laku vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.