Vážení a milí zákazníci, od pondělí 27.4. máme otevřeno!

Fashionista

Značka: Nailberry
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Teplá, krémově fialová, plně krycí barva. 

Tento fialový, vysoce pigmentovaný lak s vyváženou dávkou kouřového podtónu je dokonalým spojením ženskosti a módního výstřelku. Ať už se stane součástí Vaší manikúry nebo pedikúry, zajistí Vám nenucenou cestou vyšperkovaný vzhled během pracovního týdne i o víkendu. 

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.