Fashionista

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

15 ml

Teplá, krémově fialová barva

Plně krycí textura

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento fialový, vysoce pigmentovaný lak s vyváženou dávkou kouřového podtónu je dokonalým spojením ženskosti a módního výstřelku. Ať už se stane součástí Vaší manikúry nebo pedikúry, zajistí Vám nenucenou cestou vyšperkovaný vzhled během pracovního týdne i o víkendu. 

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.