Flapper

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Lak na nehty, 15 ml

Krémově růžový odstínPlně krycí textura

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží a lichotivá barva s tlumeným podtónem. Tento světle růžový odstín se stane stálicí ve vašem portfoliu neutrálních barev. Jemný, zasněný odstín růžové je elegantní a univerzální, hodí se zkrátka pro každou příležitost. 

Ultra lehká, patentovaná textura tohoto laku vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.