Folie Douce

Značka: Nailberry
495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Skladem

15 ml

Máslově žlutý odstín

Plně krycí textura

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento vzrušující mix pastelových odstínů inspirovaných tóny máslového krému a nuancemi slunečního svitu rozjasní svou hřejivou, sladce citronově žlutou barvou vaši náladu i váš jarní a letní styl. Je veselý a má osobitý charakter. Doplňte jím váš outfit a můžete si být jisti, že upoutáte pozornost. 

Ultra lehká, patentovaná textura tohoto laku vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.