Na základě usnesení vlády je prodejna dočasně uzavřena. E-shop funguje i nadále. Online objednávky je možné vyzvednout každé pondělí a čtvrtek mezi 10:00 a 14:00.

Harmony

Značka: Nailberry
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Plně krycí rezavě červená barva s hnědým podtónem 

Tuto sezónní variaci na klasický červený odstín si velmi rychle oblíbíte. Ačkoliv je výrazný a poutá pozornost, jeho ožehnuté oranžové tóny jsou daleké jakékoli nestoudnosti. Namísto toho vyzařují teplé, povzbudivé zabarvení podzimního listí. Je dokonalou volbou zejména pro krátké nehty a podzimní outfit doplní jemným vintage nádechem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.