Vážení a milí zákazníci, od pondělí 27.4. máme otevřeno!

Hippie Chic

Značka: Nailberry
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Burgundská růžová, plně krycí barva. 

Už Vás nudí Vaše staré laky na nehty? Tato delikátní, svobodomyslná i duchaplná barva Vás vytrhne z šedi všednodennosti. Zahalte Vaše nehty do této teplé, ale zářivé, barvy burgundského s tónem růžové. Wow-efekt zaručen, ať už v práci, nebo na večírku! 

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.