Lesk na rty KNUTZEN 11 Caramel Shimmer

Značka: Und Gretel
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Skladem

Lesk s aplikátorem, 6 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jemný, ušlechtilý třpyt v medových nuancích se setkává s teplým karamelem. Teplá barva, která pokryje vaše rty jako jiskřivý slaný karamel - jemná, lesklá a příjemná. Dodá vašim rtům větší objem a zajistí lesklý povrch.

Konturovací tužku pro rty tón v tónu doporučujeme LUSTEC Lip Contouring Styler v odstínu NATURAL LIGHT 01. Pro trochu silnější konturu, která ale stále harmonicky splyne s leskem CARAMEL SHIMMER 11, doporučujeme kombinovat s odstínem LUSTEC PLUM 04.

Lesk na rty, které budou lákat k polibkům. Vyberte si lesklý nebo matný finish z celkem osmi odstínů. Transparentní, lehce pigmentovanou variantu s vysokým leskem noste samostatně, anebo přes rtěnku TAGAROT pro ještě výraznější, plný efekt rtů. Matné odstíny s vysokou pigmentací Vám zaručí sytou a krémovou barvou. Díky složení s moringovým a ricinovým olejem a vitaminem E budou Vaše rty jako v bavlnce a jistě Vás potěší i nelepivá textura a svěží vůně. 

Použití: Pro jemný efekt ťukněte aplikátorem na rty a jemně rozetřete barvu prstem, pro výrazný efekt nanášejte velkoryse přímo tahem aplikátoru. 

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty. 

Složení: 

* z organického zemědělství