Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

LUSTEC lip contouring styler 2 Rosewood

Značka: Und Gretel
660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem

2v1 konturovací tužka a podkladová báze pod rtěnku proti vráskám.

Jméno této tužky LUSTEC pochází ze staroněmčiny a znamená "šťastný, živý" - ale také "chtíč". Konturuje rty hned dvojí silou: transparentní tužka vizuálně redukuje vrásky na Vašich rtech pomocí jojobového oleje a bambuckého másla; barevná tužka vykouzlí perfektní konturu rtů nebo vytvoří barevný základ pro nanesení rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. 

Tužky nejsou testovány na zvířatech a mají certifikaci COSMOS ORGANIC. 

Použití: 

Krok č. 1

Transparentní strana tužky vyhladí vrásky na rtech a vytvoří neviditelnou vrstvu, která zabraňuje roztékání a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro další barevnou vrstvu. 

 Krok č. 2

Barevnou stranou tužky vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro prodloužení výdrže barvy před nanesením rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. Můžete použít i samostatně, výsledkem bude dlouhotrvající, matná barva rtů. Díky výživným složkám jako je bambucké máslo a jojobový olej budou rty dostatečně hydratované. 

Clear

Světle růžová barva opticky vyhladí vrásky na rtech a v jejich okolí. Slouží také jako podklad pod rtěnku nebo lesk. Prodlouží výdrž barvy a zabrání její rozpíjení. 

 

Rosewood 02

Světle až středně tmavý odstín růžového dřeva je univerzálním pomocníkem, který ladí ke každému tónu pleti. Skvěle se hodí na den i na večer, zejména k dramatickému kouřovému líčení očí. Aplikujte ho ve vrstvách podle požadované intenzity - od jemné světlé barvy po expresivní. Při nanesení na celou plochu rtů dodá obličeji svěžest, aniž by poutal pozornost. Patří do každé kosmetické tašky!

Odstín je také ideální pro svatební líčení - tlumený, ale se svěží elegancí. 

Párujte s těmito odstíny rtěnek a lesků:

 - rtěnka TAGAROT Pink Blossom 05

- lesk na rty KNUTZEN Matte Raspberry 02 a Apricot Shimmer 05

 Náš tip: zkuste smísit rtěnky Rosé 01 a Apricot 02. S výsledným odstínem konturovací tužka Rosewood 02 zcela harmonizuje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty.