LUSTEC Konturovací tužka 02 Rosewood

Lip Contouring Styler, 2 x 0.52 g

2v1 konturovací tužka a podkladová báze pod rtěnku proti vráskám.

 

540 Kč
Dostupnost: Skladem
LUSTEC Konturovací tužka 02 Rosewood
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

Jméno této tužky LUSTEC pochází ze staroněmčiny a znamená "šťastný, živý" - ale také "chtíč". Konturuje rty hned dvojí silou: transparentní tužka vizuálně redukuje vrásky na Vašich rtech pomocí jojobového oleje a bambuckého másla; barevná tužka vykouzlí perfektní konturu rtů nebo vytvoří barevný základ pro nanesení rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. 

Tužky nejsou testovány na zvířatech a mají certifikaci COSMOS ORGANIC. 

Použití: 
Krok č. 1
Transparentní strana tužky vyhladí vrásky na rtech a vytvoří neviditelnou vrstvu, která zabraňuje roztékání a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro další barevnou vrstvu. 
Krok č. 2
Barevnou stranou tužky vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro prodloužení výdrže barvy před nanesením rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. Můžete použít i samostatně, výsledkem bude dlouhotrvající, matná barva rtů. Díky výživným složkám jako je bambucké máslo a jojobový olej budou rty dostatečně hydratované. 
 
Clear
Světle růžová barva opticky vyhladí vrásky na rtech a v jejich okolí. Slouží také jako podklad pod rtěnku nebo lesk. Prodlouží výdrž barvy a zabrání její rozpíjení. 
 
Rosewood 02

Světle až středně tmavý odstín růžového dřeva je univerzálním pomocníkem, který ladí ke každému tónu pleti. Skvěle se hodí na den i na večer, zejména k dramatickému kouřovému líčení očí. Aplikujte ho ve vrstvách podle požadované intenzity - od jemné světlé barvy po expresivní. Při nanesení na celou plochu rtů dodá obličeji svěžest, aniž by poutal pozornost. Patří do každé kosmetické tašky! Odstín je také ideální pro svatební líčení - tlumený, ale se svěží elegancí. 

Párujte s těmito odstíny rtěnek a lesků:

  • rtěnka TAGAROT Pink Blossom 05
  • lesk na rty KNUTZEN Matte Raspberry 02 a Apricot Shimmer 05

Náš tip: zkuste smísit rtěnky Rosé 01 a Apricot 02. S výsledným odstínem konturovací tužka Rosewood 02 zcela harmonizuje. 

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty.