LUSTEC Konturovací tužka 03 Soft pink

Značka: Und Gretel
540 Kč 446,28 Kč bez DPH
Skladem

Lip Contouring Styler, 2 x 0.52 g

2v1 konturovací tužka a podkladová báze pod rtěnku proti vráskám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jméno této tužky LUSTEC pochází ze staroněmčiny a znamená "šťastný, živý" - ale také "chtíč". Konturuje rty hned dvojí silou: transparentní tužka vizuálně redukuje vrásky na Vašich rtech pomocí jojobového oleje a bambuckého másla; barevná tužka vykouzlí perfektní konturu rtů nebo vytvoří barevný základ pro nanesení rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. 

Tužky nejsou testovány na zvířatech a mají certifikaci COSMOS ORGANIC. 

Použití: 
Krok č. 1
Transparentní strana tužky vyhladí vrásky na rtech a vytvoří neviditelnou vrstvu, která zabraňuje roztékání a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro další barevnou vrstvu. 
Krok č. 2
Barevnou stranou tužky vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro prodloužení výdrže barvy před nanesením rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. Můžete použít i samostatně, výsledkem bude dlouhotrvající, matná barva rtů. Díky výživným složkám jako je bambucké máslo a jojobový olej budou rty dostatečně hydratované. 
 
Clear
Světle růžová barva opticky vyhladí vrásky na rtech a v jejich okolí. Slouží také jako podklad pod rtěnku nebo lesk. Prodlouží výdrž barvy a zabrání její rozpíjení. 
 
Soft Pink 03
Matný, měkce růžový odstín připomínající květ divoké růže. Elegantní, ženská a velmi lichotivá barva, která se snadno páruje s různými odstíny rtěnek TAGAROT i lesků na rty KNUTZEN. Rtům dodá svěží a zvýrazněné kontury.
 

 Párujte s těmito odstíny rtěnek a lesků:

  • rtěnka TAGAROT Rosé 01 a Pink Blosson 05
  • lesk na rty KNUTZEN Matte Raspberry 02, Apricot Shimmer 05 a Raspberry Shimmer 06

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty.