LUSTEC Natural light 01 Konturovací tužka

Značka: Und Gretel
660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem

Lip Contouring Styler, 2 x 0.52 g

2v1 konturovací tužka a podkladová báze pod rtěnku pro zahlazení vrásek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jméno této tužky LUSTEC pochází ze staroněmčiny a znamená "šťastný, živý" - ale také "chtíč". Konturuje rty hned dvojí silou: transparentní tužka vizuálně redukuje vrásky na Vašich rtech pomocí jojobového oleje a bambuckého másla; barevná tužka vykouzlí perfektní konturu rtů nebo vytvoří barevný základ pro nanesení rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. 

Tužky nejsou testovány na zvířatech a mají certifikaci COSMOS ORGANIC. 

Použití: 

Krok č. 1

Transparentní strana tužky vyhladí vrásky na rtech a vytvoří neviditelnou vrstvu, která zabraňuje roztékání a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro další barevnou vrstvu. 

 Krok č. 2

Barevnou stranou tužky vykreslete horní i dolní konturu rtů anebo naneste na celé rty jako bázi pro prodloužení výdrže barvy před nanesením rtěnky TAGAROT nebo lesku KNUTZEN. Můžete použít i samostatně, výsledkem bude dlouhotrvající, matná barva rtů. Díky výživným složkám jako je bambucké máslo a jojobový olej budou rty dostatečně hydratované. 

Clear

Světle růžová barva opticky vyhladí vrásky na rtech a v jejich okolí. Slouží také jako podklad pod rtěnku nebo lesk. Prodlouží výdrž barvy a zabrání její rozpíjení. 

Natural Light 01

Jasný a neutrální béžový tón, který zvýrazňuje přirozenou barvu rtů. Matná barva je ideální pro konturování a hodí se pro světlejší barvy rtěnek. Odstín je vhodný také pro jemnou korekci tvaru rtů. 

Párujte s těmito odstíny rtěnek a lesků:

 - rtěnka TAGAROT Apricot 02

- lesk KNUTZEN Matte Nude 03, Apricot Shimmer 05, Nude Shimmer 07

 

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty.