Master Radiance Base - Rich In Radiance

Značka: RMS Beauty
900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

15ml

Inspirací pro vznik nové RMS podkladové báze pod make-up byl rozjasňovač Master Mixer, bez kterého se při líčení nikdy neobešla zakladatelka značky Rose-Marie. Master Radiance Base je jeho lehčí verzí, která připraví pleť na aplikaci make-upu hřejivým rozjasněním. 

Hedvábná báze odráží světlo, minimalizuje nedokonalosti pleti a obsažený organický jojobový olej opticky vyhlazuje jemné linky a vrásky a dodává jí svěží, zdravý a zářivý vzhled. Textura je dokonale přizpůsobivá, vhodná pro každý odstín pleti a je možné ji používat samostatně jako základ pod make-up, nebo pro kreativní mísení s kterýmkoli RMS make-upem. 

Jak bázi používat? 

Rozehřejte mezi prsty malé množství báze a zapracujte ji v tenké vrstvě do pokožky jako krém. Můžete ji nanést na celý obličej, pouze na vybrané partie, anebo ji smíchat s make-upem. Při použití na vyvýšená místa obličeje až po aplikaci make-upu bude mít efekt rozjasňovače.  

Odstín je vhodný pro odstíny make-upu 00-55. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč RMS Master Radiance Base funguje lépe než jiné báze? 

Klíčovými ingrediencemi je směs jojobového, mokřadkového a chia oleje, jejichž kombinace zajistí pleti dokonalou hydrataci, zpevnění a vyhlazení. Oleje jsou získávány za studena s mimořádným důrazem na kvalitu výsledného produktu a nikoli na výtěžek, jako tomu často bývá u jiných značek. 

Mokřadkový olej je přirozeně bohatý na antioxidanty, bohatě hydratuje a zjemňuje pokožku a skvěle ji tak připravuje pro nanesení make-upu. Organický olej z chia semínek je bohatý na omega-3 kyseliny, je ultra pečující, napomáhá hydrataci, vyhlazení a zpevnění pleti. Jojobový olej je tekutý voskový ester, jehož struktura se velmi podobá skladbě přirozeného kožního séba, a je tedy pokožkou velmi dobře vstřebáván. Jelikož se ve skutečnosti nejedná o olej, neobsahuje triglyceridy (tuky), které snadno podléhají zkáze, a proto neoxiduje, ani není náchylný ke žluknutí. Je ceněný pro své výborné hydratační účinky a mimořádnou kompatibilitu i s křehkou a citlivou pokožkou.