Master Radiance Base - Rich In Radiance

15ml

Inspirací pro vznik nové RMS podkladové báze pod make-up byl rozjasňovač Master Mixer, bez kterého se při líčení nikdy neobešla zakladatelka značky Rose-Marie. Master Radiance Base je jeho lehčí verzí, která připraví pleť na aplikaci make-upu hřejivým rozjasněním. 

Hedvábná báze odráží světlo, minimalizuje nedokonalosti pleti a obsažený organický jojobový olej opticky vyhlazuje jemné linky a vrásky a dodává jí svěží, zdravý a zářivý vzhled. Textura je dokonale přizpůsobivá, vhodná pro každý odstín pleti a je možné ji používat samostatně jako základ pod make-up, nebo pro kreativní mísení s kterýmkoli RMS make-upem. 

Jak bázi používat? 

Rozehřejte mezi prsty malé množství báze a zapracujte ji v tenké vrstvě do pokožky jako krém. Můžete ji nanést na celý obličej, pouze na vybrané partie, anebo ji smíchat s make-upem. Při použití na vyvýšená místa obličeje až po aplikaci make-upu bude mít efekt rozjasňovače.  

Odstín je vhodný pro odstíny make-upu 00-55. 

900 Kč
Dostupnost: Skladem
Master Radiance Base - Rich In Radiance
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

Proč RMS Master Radiance Base funguje lépe než jiné báze? 

Klíčovými ingrediencemi je směs jojobového, mokřadkového a chia oleje, jejichž kombinace zajistí pleti dokonalou hydrataci, zpevnění a vyhlazení. Oleje jsou získávány za studena s mimořádným důrazem na kvalitu výsledného produktu a nikoli na výtěžek, jako tomu často bývá u jiných značek. 

Mokřadkový olej je přirozeně bohatý na antioxidanty, bohatě hydratuje a zjemňuje pokožku a skvěle ji tak připravuje pro nanesení make-upu. Organický olej z chia semínek je bohatý na omega-3 kyseliny, je ultra pečující, napomáhá hydrataci, vyhlazení a zpevnění pleti. Jojobový olej je tekutý voskový ester, jehož struktura se velmi podobá skladbě přirozeného kožního séba, a je tedy pokožkou velmi dobře vstřebáván. Jelikož se ve skutečnosti nejedná o olej, neobsahuje triglyceridy (tuky), které snadno podléhají zkáze, a proto neoxiduje, ani není náchylný ke žluknutí. Je ceněný pro své výborné hydratační účinky a mimořádnou kompatibilitu i s křehkou a citlivou pokožkou.