Nailberry UV Top Coat

Značka: Nailberry
625 Kč 516,53 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Svrchní lak s UV ochranou, 15 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluce v domácí gelové manikúře

Patentovaný, lesklý svrchní lak s UV ochranou je prodyšný, propouští vlhkost a je šetrný k nehtům, jako všechny laky Nailberry, a zároveň redefinuje kategorii ochranných svrchních laků.

Neobsahuje 25 škodlivých složek, které jsou součástí běžných laků, je veganský a není testovaný na zvířatech. 

Pokročilá receptura laku nevyžaduje UV ani LED lampu a vytvrzuje se slunečním zářením pomocí 3D reakční technologie, která vytvoří ultra odolný, rychleschnoucí a vysoce lesklý povrch na zvolené barvě nehtů.

Dejte sbohem loupání, praskání a blednutí barvy a přivítejte plný, bezchybný gelový lesk, který vydrží celé dny!

Lak se navíc snadno odstraňuje pomocí bezacetonového netoxického odlakovače Nailberry – není tedy potřeba namáčení nehtů v agresivním odlakovači. 

Neprůhledná černá lahvička zabraňuje poškození formule laku UV zářením a prodlužuje její trvanlivost. 

Je to revoluce!

 

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.