Na základě usnesení vlády je prodejna dočasně uzavřena. E-shop funguje i nadále. Online objednávky je možné vyzvednout každé pondělí a čtvrtek mezi 10:00 a 14:00.

Peace

Značka: Nailberry
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Plně krycí levandulově šedá barva

Vyzařujte klid, sebevědomí a vyrovnanost. Okouzlující bohatá, krémová barva v temně kouřovém fialovém odstínu se hodí na den i noc. Přes den bude šik neutrální, zatímco večerní outfit obohatí o sofistikovanou eleganci. Skvěle se hodí pro přechodné období před nadcházející zimou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.