Pop my berry

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

Jasná, oranžovo-červená barva

Plně krycí textura 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte svůj šatník tímto zářivým, oranžovo-červeným odstínem laku na nehty! Ať už ho zkombinujete s oblíbenými džíny nebo s Vaším nejlepším party outfitem, nikdy nešlápnete vedle. Barva je univerzální a určená pro všechny příležitosti. Má vysoce lesklý finiš a patří mezi oblíbené odstíny zakladatelky značky.  

Jediný tah štětcem patentovaného složení laku zajistí hladký a bezchybný finiš bez viditelných tahů. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.