Rouge

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

15 ml

Jasně červená barva

Plně krycí textura

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vášnivý, stylový a zároveň zcela nadčasový ohnivě červený odstín Vás odliší od nevýrazného davu. Lichotí všem odstínům pleti a je ideálním doplňkem pro každou příležitost. Vypadá perfektně k malým černým i k džínům a nedá se mu upřít emblematický pařížský look - budete s ním zkrátka vždycky šik. 

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.