TINCTE 02 Liquid Eyeliner Copper

Značka: Und Gretel
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem

Tekutá linka na oči, 2,5 ml

  • Vegan
  • Gluten-free
  • Cosmos Organic 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naprosté zhmotnění preciznosti německého inženýrství. Bohatý, inkoustový pigment a bezchybný aplikátor namaluje linku podle vašich představ. Štěteček je ohebný, přesto dostatečně pevný na vytvoření ultra tenké linky jedním tahem. Zcela veganské složení je bohaté na zklidňující a antiseptické extrakty, navíc je voděodolné, takže vám vydrží celý den. TINCTE nezklamou ani ty největší perfekcionisty. 

Kovově oranžová barva vypadá klasicky a zároveň progresivně. Precizní a výrazné oční linky se zrcadlovým leskem. Poddajná, rychleschnoucí textura, která drží na svém místě.

Vytvoříte s nimi jak geometrické a grafické efekty, tak klasické oční linky. Mají dlouhotrvající krytí, aniž by vypadaly uměle nebo ztrácely na lesku.

Pečující složky: Destilát z chrpy s kyselinou křemičitou zklidňují podráždění, ulevují stresované pokožce a mají léčivé účinky.

Použití: Špičkou štětečku nanášejte linku podél řas od středu víčka směrem k vnějšímu koutku, poté linku propojte s vnitřním koutkem. Pro extravagantní festivalový vzhled malujte malé tečky v pravidelných rozestupech mezi řasy nebo doprostřed pod spodní linii řas jako melír.

Zjistěte více o berlínské značce UND GRETEL, která se pyšní bio certifikací BDIH a poznejte další jedinečné produkty.