ZINNEMIN Kit na líčení očí a obočí

2x 1,25g

Modelace, konturování a vyplnění obočí: multitalent pro definované oči i obočí.

Jmenuje se ZINNEMIN, tedy skořice, jak říká slovník staré němčiny. Když totiž smícháte oba jeho odstíny, získáte teplou skořicovou barvu, s jejíž pomocí vykouzlíte efekty, po jakých toužíte. Tento modelační set je opravdovým univerzálním pomocníkem pro Vaše oči i obočí.

Balení je vyrobeno z kartonu, tedy s ohledem na životní prostředí, a přitom má styl. Obsahuje dva odstíny pudrových barev se sametovou, máslovou texturou a dva oboustranné aplikátory. Kulatý houbičkový aplikátor je vhodný na konturování, zatímco ten s prodlouženým tvarem přesnými tahy zvýrazní obočí. Štěteček výborně namíchá barvy, doplní mezery v obočí a zjemní ostré linie. 

Modelování očí

Barevná kombinace BIRK 01 rozehraje na Vašich očích hru světla a stínu. Světlý šampaňský odstín nanesený podél linie řas na pohyblivém víčku zvýrazní přirozenou barvu očí a rozjasní pohled. Tmavá mokka barva nanesená od středu pohyblivého víčka až k očnímu záhybu vytvoří přirozený stín, který zamaskuje spadlé víčko a opticky zvětší oko. Na oba tyto kroky použijte kulatý houbičkový aplikátor. 

Světlejší odstín můžete aplikovat přímo pod obočí, čímž prohloubíte pohled a zároveň dodáte krásnou konturu spodní linii Vašeho obočí. Použijte na to aplikátor s mírně zkoseným štětečkem, kterým zároveň můžete sjednotit barevné přechody a vytvořit tak půvabně jemný skořicový odstín. 

Konturování očí 

Kulatým aplikátorem naneste tmavý mokka odstín k linii řas jako při použití pudrových očních linek. Přirozené zvýraznění dodá očím na výrazu.

Zvýraznění obočí

Tmavý mokka odstín je možné použít také místo tužky na obočí. Zkoseným štětečkem zaplníte prázdná místa a obočí zvýrazníte. Světlý odstín naneste pod obočí pro zvýraznění jeho kontur. 

standardní cena: 890 Kč –20 % 712 Kč
Dostupnost: Skladem
ZINNEMIN Kit na líčení očí a obočí
200824 NewProducts 12629 Freisteller
890 Kč –20 %
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

Co je ve složení? 

  • Arganový olej neboli marocké zlato. Olej je získáván z Argánie trnité - jednoho z nejstarších stromů na světě. Dodnes jej berberské ženy v Maroku extrahují pomocí starodávného procesu, jehož poslední fází je ruční lisování. Olej chrání pokožku před dehydratací a zjemňuje ji. Je o něm známo, že redukuje vrásky, zlepšuje lámavé nehty a vlasy a zpomaluje proces stárnutí. ZINNEMIN má také díky němu příjemně máslovou a jemnou texturu. 
  • Rýžový pudr vyrobený ze slupek rýžových zrnek je hedvábně jemný bílý prášek, který dokonale absorbuje pot a zanechává pokožku bezvadně matnou. Rýžový pudr dodává jemnou a sametovou texturu a pro pokožku je jako pohlazení.
  • Vitamín E známý jako „vitamín krásy“, který je zodpovědný zejména za obnovu buněk a dermální vrstvy. 

 

100 % přírodní, bez testování na zvířatech, s BHID certifikací, vegan