Lethe

3 100 Kč 2 561,98 Kč bez DPH
Skladem

Eau de Toilette, 100 ml 

Vonná pyramida
Hlava: bergamot, levandule
Srdce: cedr, leknín, kašmírové dřevo
Základ: pižmo, ambra, tonka, vanilka

Detailní informace

Detailní popis produktu

LETHE vypráví klasický, a přesto moderní příběh o luxusu spočívajícím v jednoduchosti. Název vůně je odvozen od starořecké mytologické řeky Léthé. Stačí jeden doušek vody z ní a vše zapomenete…

V současné nejisté době unikáme před neklidným světem k teplu lásky a pohodlí domova. Stačí jeden střik LETHE a vůně vám umožní bezpečně se propadnout do blaženého nevědomí.

LETHE se otevírá jasem bergamotu splývajícího s bylinnou čistotou levandule, zajišťující pocit klidu a rovnováhy. Lákavé vzdušné tóny leknínů a krémového kašmírového dřeva ukotvují vůni v měkkém laskavém teple připomínajícím objetí. Pižmo, ambra a vanilka celou kompozici zaoblují a podtrhují vyznění vůně, která je jednoduše čistá, hřejivá, smyslná a především nadčasová.
Vizuální doprovod k LETHE vytvořil polský fotograf Lukasz Wierzbowski. K umělecké fotografii se přiklonil po studiu sociální psychologie a ve snímcích z každodenního prostředí citlivě zachycuje prostřednictvím hry s pózami a barvami i ty nejkřehčí vztahy mezi lidmi a jejich okolím.
 
Zjistěte více o značce Ulrich Lang New York a poznejte další jedinečné produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně
Koncentrace: Eau de Toilette
Typ vůně: Čistá
Složky: Bergamot, Cedr, Levandule, Pižmo, Tonka