No 03 Lonestar memories

Eau de Toilette, 50 ml

Bohatá kožená vůně, autentická a intenzivní, s dlouhotrvajícím příjemným dřevitým akordem. Óda na březový dehet.

“Vůně osamělého kovboje v obnošených džínách a kožené bundě, který po dlouhé jízdě vyprahlým lesem odsedlal svého koně a připravuje si kávu na otevřeném, kouřícím ohni. Vůně chladná a jiskřivá, silná a s dlouhou výdrží,“ uvádí Andy Tauer.

 

Složení

Hlava: pelargónie, mrkvové semínko, šalvěj, šedá ambra

Srdce: kůže, cist, jasmín, cedr, březový dehet

Základ: myrha, tonka, vetiver, santal

 

 

 

3 250 Kč 2 685,95 Kč bez DPH
Objednáno

Vítejte v parfémovém světě Andyho Tauera. Je to právě tento muž, kdo stojí za značkou Tauer Perfumes. Jeho parfémy jsou uměleckými kreacemi, harmonickými díly vytvářenými za použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. V každé parfumérově kompozici je patrná inspirace přírodou, různými místy a lidmi (od saharské pouště až po kovboje z Texasu).

Andyho laboratoří je jeho byt v Curychu, kde míchá formuli za formulí, dokud nedocílí požadované podoby a vyznění vůně. Nenechává se přitom ničím spoutat. Jako naprostý samouk se do tvorby parfémů pustil v roce 2005 a využil jak své profese chemika, tak záliby ve výtvarném umění.

Andy Tauer začal objevovat svět vůní a trénovat svůj nos prostřednictvím přírodních ingrediencí. Díky esenciálním olejům, pryskyřicím a botanickým extraktům je každý jeho parfém řemeslně komplexní, intenzivní a s dlouhou výdrží. Jeho kreace jsou výjimečně bohaté na pečlivě vybrané a vzácné přírodní složky, které se pro dosažení perfektního výsledku prolínají s moderními molekulami. Přírodní ingredience pocházejí z celého světa, nalezneme mezi nimi kadidlo ze Středního východu, indický extrakt z tuberózy či z francouzské růže.

Andy Tauer vyrábí své parfémy s velkou vášní v malých nákladech ve Švýcarsku a jeho rukama projde každý flakon. Stejně jako parfémy jsou i flakóny, jež mají originální podobu pětiúhelníkových lahviček inspirovaných stylem art deco, vyráběny ručně v Evropě.

Vůně značky Tauer Perfumes jsou vzácné. Můžete je najít po celém světě, ale pouze v těch nejlepších parfumeriích orientovaných na haute parfumery a v limitovaném množství.

Tauerovy parfémy jsou pro svou jedinečnost celosvětově oblíbené a oceňované.

Od roku 2005 je Andy Tauer ve spojení se svými příznivci prostřednictvým vlastního blogu. Je vůbec prvním parfumérem, který svou vášeň pro parfemářství, kreativní proces a pozadí výroby sdílí. Můžete jej sledovat také na Facebooku a Instagramu.

 

Jméno výrobce: Tauer Perfumes
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Toilette
1 - Typ vůně: Dřevitá, Kouřová, Kožená
3 - Složky: Březový dehet, Cedr, Císt, Geránium, Jasmín, Kůže, Mrkev semena, Myrha, Santalové dřevo, Šalvěj, Šedá ambra, Tonka, Vetiver
Položka byla vyprodána…