Néa

29 hodnocení

Extrait de Parfum

Parfém „Néa“ získal své jména podle jedné z dnes již zmizelých staveb byzantské říše. Představuje ztracenou nádheru v samém srdci císařského paláce, kde čas plyne líným tempem a umožňuje dosyta si užít přepychu a požitků nabízených Orientem…Parfém je vystavěn kolem gurmánského akordu s intenzivními, ale mimořádně vytříbenými orientálními tóny. Sušené ovoce, koření, palmové listy, jasmín a růže evokují kouzlo zahrad, které obklopují palác. Návykové tóny vanilky, tonky a karamelu v dokonalé kombinaci se svůdným benzoinem a kašmeranem otevírají bránu skvostného paláce a vyzývají ke sladkému a blahobytnému životu.

Složení
Hlava: pepř, palmové listy, granátové jablko, datle, davana
Srdce: arabský jasmín, damašská růže, sušené švestky
Základ: madagaskarská vanilka, karamel, tonka, ambroxan, pižmo, benzoin, kašmeran

Parfumér: Luca Maffei,- Atelier Fragranze Milano, Itálie

Velikost
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Skladem

JUL ET MAD PARIS
Luxus po francouzsku
Značku JUL ET MAD Paris definuje francouzská dovednost v kombinaci s uměleckou rafinovaností, smyslem pro krásu a luxus. Vše začalo magickým setkáním v Paříži. Setkáním dvou kultur, dvou světadílů, dvou vášní, dvou duší… Z náhodného střetnutí na terase pařížské kavárny se zrodil vztah mezi Julienem, jehož rodina pochází z jihu Francie, a Madalinou, která má kořeny v Rumunsku a do Francie ji osud zavál z Ameriky. Společné lásce k umění a všemu krásnému dali průchod založením značky JUL ET MAD Paris.

Vůně JUL ET MAD Paris se nabízejí v koncentraci čistého parfému, která jako jediná odpovídá náročným požadavkům zakladatelů značky. Ti nechali volnou ruku parfumérům světového renomé, kteří začínají psát první kapitoly historie značky prostřednictvím těchnejvzácnějších ingrediencí, čistých esenciálních  olejů a výtažků nejvyšší kvality. Jejich vůně se právem mohou nazývat „parfémy bez kompromisů“.

Kolekce Les White, jejíž je Nèa součástí, vznikla jako pocta zaniklým civilizacím a z inspirace světovými uměleckými díly.