PHI- Une rose de Kandahar

6 hodnocení
Novinka
une rose

Eau de Parfum, 50 ml

Sběratelský parfém bez kompromisů. Jeho dostupnost závisí na produkci jedinečného a extrémně vzácného růžového oleje z Afghanistánu.

Vznik této exkluzivní vůně byl inspirován afghánskými růžemi z vyprahlé hornaté oblasti Nangarhar. Místní farmáři dostali díky německé organizaci Welthungerhilfe příležitost vyměnit pěstování opia za vzácné růže a hospodařit tak legálně a udržitelně. Původních dvacet nadšenců se rozrostlo na sedm stovek pěstitelů, přesto nabídka stále nedostačuje poptávce. Vůně Phi-Une rose de Kandahar je autentickým a neopakovatelným mistrovským výtvorem právě díky velkému podílu jedinečných přírodních ingrediencí. Voní zpočátku lehce ovocně, poté se přidává smyslná kombinace koření a růžových okvětních lístků spolu s dřevitými a gurmánskými tóny.

Složení

Hlava: extrakt z meruněk, skořice, hořké mandle, bergamot

Srdce: afghánská růže, bulharská růže, pelargónie, absolut z tabákových listů

Základ: pačuli, vanilka, tonka, pižmo, šedá ambra

4 100 Kč 3 388,43 Kč bez DPH
Skladem

Vítejte v parfémovém světě Andyho Tauera. Je to právě tento muž, kdo stojí za značkou Tauer Perfumes. Jeho parfémy jsou uměleckými kreacemi, harmonickými díly vytvářenými za použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. V každé parfumérově kompozici je patrná inspirace přírodou, různými místy a lidmi (od saharské pouště až po kovboje z Texasu).

Andyho laboratoří je jeho byt v Curychu, kde míchá formuli za formulí, dokud nedocílí požadované podoby a vyznění vůně. Nenechává se přitom ničím spoutat. Jako naprostý samouk se do tvorby parfémů pustil v roce 2005 a využil jak své profese chemika, tak záliby ve výtvarném umění.

Andy Tauer začal objevovat svět vůní a trénovat svůj nos prostřednictvím přírodních ingrediencí. Díky esenciálním olejům, pryskyřicím a botanickým extraktům je každý jeho parfém řemeslně komplexní, intenzivní a s dlouhou výdrží. Jeho kreace jsou výjimečně bohaté na pečlivě vybrané a vzácné přírodní složky, které se pro dosažení perfektního výsledku prolínají s moderními molekulami. Přírodní ingredience pocházejí z celého světa, nalezneme mezi nimi kadidlo ze Středního východu, indický extrakt z tuberózy či z francouzské růže.

Andy Tauer vyrábí své parfémy s velkou vášní v malých nákladech ve Švýcarsku a jeho rukama projde každý flakon. Stejně jako parfémy jsou i flakóny, jež mají originální podobu pětiúhelníkových lahviček inspirovaných stylem art deco, vyráběny ručně v Evropě.

Vůně značky Tauer Perfumes jsou vzácné. Můžete je najít po celém světě, ale pouze v těch nejlepších parfumeriích orientovaných na haute parfumery a v limitovaném množství.

Tauerovy parfémy jsou pro svou jedinečnost celosvětově oblíbené a oceňované.

Od roku 2005 je Andy Tauer ve spojení se svými příznivci prostřednictvým vlastního blogu. Je vůbec prvním parfumérem, který svou vášeň pro parfemářství, kreativní proces a pozadí výroby sdílí. Můžete jej sledovat také na Facebooku a Instagramu.