Viole Nere

Značka: Meo Fusciuni
5 500 Kč 4 545,45 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Parfum, 100 ml

Viole Nere vypráví o prázdnu a temnotě, v nichž se skrývají ty nejtajnější myšlenky, ale také o rozkvétající zahradě. O zahradě jako zrcadlu lidské duše…

Současná klasika: fialka z dvacátých let, ale našeho nového století…

Vonná pyramida

Hlava: černý rybíz, koňak

Srdce: parmská fialka, kosatec, konvalinka, růže, jasmín, ylang-ylang

Základ: vetiver, kadidlo, santal, pačuli, větvičník, vanilka, pižmo

Od tohoto parfému nejsou dostupné vzorky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Viole Nere se zrodila z metafory o zahradě jako fyzickém i duchovním místě. Vznikala za poslechu alba The Angel and the Dark River od My Dying Bride a četby básní od Mariangely Gualtieri.

Za chladných březnových jiter, kdy je země ještě mokrá a studená, ale louku již ozařuje první jarní světlo, začínají rašit fialky. Rafinovanou kombinací vytříbených ingrediencí se podařilo najít rovnováhu mezi pudrovými, ovocně květinovými a zemitě dřevitými tóny vůně. Jiskřivý rybíz evokuje svěžest jarních rán, zatímco vetiver, pačuli a kadidlo připomínají zemi a naše kořeny. Parmská fialka je křehká, jednoduchá květina se silným charakterem a ve spojení s kosatcem a dalšími květinami představuje emoce, lehkost, eleganci.

Zjistěte více o nezávislé značce Meo Fusciuni a kolekci unikátních parfémů, které se odvolávají na naše zážitky a vzpomínky, jsou inspirovány cestováním, poezií i mystikou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně
Koncentrace: Parfum
Typ vůně: Květinová
Složky: Fialka, Kadidlo, Kosatec, Vetiver
Položka byla vyprodána…