Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

Data Miner

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem

100g

Neobyčejná, ručně vyráběná mýdla švýcarské provenience.

Glycerinové mýdlo je bohaté na parfémové oleje, tudíž zanechá pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vonící.

Mýdla jsou balená v papírové krabičce a chráněná celofánovým přebalem.

DATA MINER - Síla lidských myšlenek

Moderní mýdlo novátorsky obohacené o aktivní uhlí pro velmi účinné a zároveň jemné umytí.

Je inspirováno kůží a oddenky kosatců schnoucími pod rozpáleným sluncem ve Florencii, kolébce renesance. Vůni dodává svěžest závan rozkvetlých citronovníků ze zahrad, kde se procházeli géniové, jež změnili tvář celé země.

Akord: čerstvé citrusy, kosatec, kůže, hřejivá balzamická dřeva

Složení: olej z mrkvových semínek, citrónová tráva, levandulový olej, styrax, benzoin

Neobsahuje žádná přidaná barviva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v parfémovém světě Andyho Tauera. Je to právě tento muž, kdo stojí za značkou Tauer Perfumes. Jeho parfémy jsou uměleckými kreacemi, harmonickými díly vytvářenými za použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. V každé parfumérově kompozici je patrná inspirace přírodou, různými místy a lidmi (od saharské pouště až po kovboje z Texasu).

Andyho laboratoří je jeho byt v Curychu, kde míchá formuli za formulí, dokud nedocílí požadované podoby a vyznění vůně. Nenechává se přitom ničím spoutat. Jako naprostý samouk se do tvorby parfémů pustil v roce 2005 a využil jak své profese chemika, tak záliby ve výtvarném umění.

Andy Tauer začal objevovat svět vůní a trénovat svůj nos prostřednictvím přírodních ingrediencí. Díky esenciálním olejům, pryskyřicím a botanickým extraktům je každý jeho parfém řemeslně komplexní, intenzivní a s dlouhou výdrží. Jeho kreace jsou výjimečně bohaté na pečlivě vybrané a vzácné přírodní složky, které se pro dosažení perfektního výsledku prolínají s moderními molekulami. Přírodní ingredience pocházejí z celého světa, nalezneme mezi nimi kadidlo ze Středního východu, indický extrakt z tuberózy či z francouzské růže.

Andy Tauer vyrábí své parfémy s velkou vášní v malých nákladech ve Švýcarsku a jeho rukama projde každý flakon. Stejně jako parfémy jsou i flakóny, jež mají originální podobu pětiúhelníkových lahviček inspirovaných stylem art deco, vyráběny ručně v Evropě.

Vůně značky Tauer Perfumes jsou vzácné. Můžete je najít po celém světě, ale pouze v těch nejlepších parfumeriích orientovaných na haute parfumery a v limitovaném množství.

Tauerovy parfémy jsou pro svou jedinečnost celosvětově oblíbené a oceňované.

Od roku 2005 je Andy Tauer ve spojení se svými příznivci prostřednictvým vlastního blogu. Je vůbec prvním parfumérem, který svou vášeň pro parfemářství, kreativní proces a pozadí výroby sdílí. Můžete jej sledovat také na Facebooku a Instagramu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Použití: Mýdla