Mallow Blossom Buble Bath

1 hodnocení

250ml 

Koupel obsahuje kromě výtažků ze slézu i cenné oleje z horské borovice a jalovce, které podporují imunitní systém a příznivě ovlivňují dýchací soustavu. Vláčná pěna a příjemné aroma se hodí obzvláště k chladným dnům.

Použití: 30ml oleje do jedné koupele

1 325 Kč 1 095,04 Kč bez DPH
Skladem

SUZANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), coco glucoside, sodium coco sulfate, glycerin, malva sylvestris (mallow) extract, sodium levulinate, sodium anisate, glyceryl oleate, flos monardae sine calycibus extract, juniperus oxycedrus extract, pinus sylvestris oil, sodium chloride, polyglyceryl-4 caprate, citric acid, guaiazulene, pentylene glycol, limonene, geraniol

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Tělo
Použití: Koupele