St. John's Worth Bath Calming

1 hodnocení

400 g

Tato koupel obsahuje jemné krystalky, které se ve vodě rozpustí a nádherně zvláční pokožku. Třezalka poskytuje pokožce výživu, zklidnění a ochranu před podrážděním. Koupel chrání před nepříznivými vlivy jako stres, suchý vzduch ve vytápěných místnostech nebo při spálení od slunce. Koupel z třezalky tečkované je vhodná i pro děti.

Použítí: Použijte 5-7 lžiček do koupele. Koupel trvá ideálně 10-20 minut při teplotě vody 37 stupňů.

Velikost
1 270 Kč 1 049,59 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

sodium bicarbonate, zea mays (corn germ) oil, citric acid, hypericum perforatum (st. john’s wort) extract/oil, theobroma cacao (cocoa) butter, parfum (fragrance), caprylic/capric triglyceride, sodium citrate, hydrogehydrolyzed milk proteinnated palm glycerides, cyanopsis tetragonalba (guar) gum, xanthan gum, beta vulgaris (beet) extract, maltodextrin

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Tělo
Použití: Koupele