The Big Book of Perfume - anglicky

Značka: Nez éditions
1 200 Kč 1 090,91 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

„Skutečná encyklopedie, poučná a plná fascinujících faktů.“ ELLE

Velká kniha parfémů je odborným průvodcem zpracovaným přístupnou formou, který zve čtenáře k objevení čichové kultury. Pro mnoho lidí je svět parfémů stále obestřen tajemstvím a tato kniha se jej snaží odhalit. Přibližuje informativním způsobem dosud neznámé aspekty parfémového odvětví, přičemž kombinuje historická, vědecká a estetická hlediska.

Kniha je určena jak pro profesionály, tak pro laickou veřejnost. Obsahuje příspěvky od expertů parfémového průmyslu pocházejících z nejrůznějších prostředí a dvacet exkluzivních rozhovorů a úvah nad parfémy jako globalizovanými kulturními produkty. Celosvětový parfémový průmysl má hodnotu 45 miliard dolarů a každý rok se na celém světě objeví přibližně 2 000 nových vůní. I přesto parfémové odvětví rádo sděluje povrchní a zjednodušující informace a vědomě udržuje tajemství a rozvíjí záhady. 

Z čeho se skládají parfémy? Kdo jsou parfémáři, kteří stojí za těmito vůněmi, a jak vypadá jejich každodenní práce? Co se stane mezi koncepcí myšlenky v mysli ředitele, projektového manažera nebo módního návrháře a příchodem nového flakonu na police obchodu? Jaké jsou rozdíly mezi populární značkou distribuovanou ve velkém měřítku a menší společností, jejíž produkty jsou k dispozici pouze v několika obchodech? Až je parfém uveden na trh, jak přežije zkoušku času?

Kniha - jako první knižní publikace vytvořená kolektivem Nez - odpovídá na otázky, na které jste se nikdy neodvážili zeptat.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

220 stránek / 1 kg / 21 cm x 26 cm / Ilustrováno

Mechanismy vůně / Historie parfumerie / Suroviny /

Práce parfuméra / Vývoj parfému / Výroba parfému

Distribuce parfémů / Parfémy pro masový trh / Nezávislé parfumerie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení