The Big Book of Perfume - Anglicky

„Skutečná encyklopedie, poučná a plná fascinujících faktů.“ ELLE

Velká kniha parfémů je odborným průvodcem zpracovaným přístupnou formou, který zve čtenáře k objevení čichové kultury. Pro mnoho lidí je svět parfémů stále obestřen tajemstvím a tato kniha se jej snaží odhalit. Přibližuje informativním způsobem dosud neznámé aspekty parfémového odvětví, přičemž kombinuje historická, vědecká a estetická hlediska.

Kniha je určena jak pro profesionály, tak pro laickou veřejnost. Obsahuje příspěvky od expertů parfémového průmyslu pocházejících z nejrůznějších prostředí a dvacet exkluzivních rozhovorů a úvah nad parfémy jako globalizovanými kulturními produkty. Celosvětový parfémový průmysl má hodnotu 45 miliard dolarů a každý rok se na celém světě objeví přibližně 2 000 nových vůní. I přesto parfémové odvětví rádo sděluje povrchní a zjednodušující informace a vědomě udržuje tajemství a rozvíjí záhady. 

Z čeho se skládají parfémy? Kdo jsou parfémáři, kteří stojí za těmito vůněmi, a jak vypadá jejich každodenní práce? Co se stane mezi koncepcí myšlenky v mysli ředitele, projektového manažera nebo módního návrháře a příchodem nového flakonu na police obchodu? Jaké jsou rozdíly mezi populární značkou distribuovanou ve velkém měřítku a menší společností, jejíž produkty jsou k dispozici pouze v několika obchodech? Až je parfém uveden na trh, jak přežije zkoušku času?

Kniha - jako první knižní publikace vytvořená kolektivem Nez - odpovídá na otázky, na které jste se nikdy neodvážili zeptat.

 

 

1 200 Kč
Dostupnost: Skladem
The Big Book of Perfume - Anglicky
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

220 stránek / 1 kg / 21 cm x 26 cm / Ilustrováno

Mechanismy vůně / Historie parfumerie / Suroviny /

Práce parfuméra / Vývoj parfému / Výroba parfému

Distribuce parfémů / Parfémy pro masový trh / Nezávislé parfumerie