Bon Voyage - vonné tyčinky

Novinka
Značka: Pigmentarium
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Kolekce vonných tyčinek, 6 x 10 ks

  • 10 vonných tyčinek od každé vůně
  • 60 vonných tyčinek dohromady
  • vyráběno ručně na Srí Lance

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna krabička vonných tyčinek v sobě ukrývá šest světů. Vydejte se na proužku vonného dýmu do dalekých zemí, ať už jste kdekoli.

KÂSHÂN ROSE, SANTAL BLUES, MOROCCAN MINT, JERICHO NOIR, PRAGUE OLIBANUM a SAFFRON ABSHERON. Vstupte za vysokou zeď orientální zahrady plné vzácných růží. Vydejte se do baru z dob koloniální Indie, jehož dřevěné stěny slyšely tisíce příběhů o dobrodružných cestách. Nebo do tajemných uliček medíny kdesi uprostřed Sahary a usedněte k odpolednímu mátovému čaji. Nechte se unášet k snění omamnou vůní královny
noci, zavřete za sebou dveře barokního kostela starobylé Prahy, nebo se nadechněte sluncem prozářeného podzimního vzduchu nad horskými pláněmi pokrytými šafránovými květy.

... a nechte se okouzlit okamžikem, který teď patří jen vám.

Pigmentarium je parfumérský dům, jenž představuje kaleidoskop vůní, u nichž se klade důraz na ušlechtilé raw materiály a esenciální oleje prvotřídní kvality. Pigmentarium je oslavou krásy a harmonie. Společně s umělci a řemeslníky vytváří symfonii smyslů, jejíž největší inspirací je nejdelší paměť člověka - čichová.