Incense Altar Palisandr - podstavec na vonné tyčinky

Značka: Pigmentarium
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Dvě od sebe odvrácené tváře a prvky typického tvůrčího rukopisu sochařky Terezy Štětinové, tvůrkyně stojanu na vonné tyčinky Pigmentarium. Základní tvar stojanu vychází ze soustružených orientálních váz, působí jako jejich zlomek. Z původního abstraktního předmětu se stává lidská postava ve špičatém
čepci, která zrcadlí svou tvář na dvě strany a září jí třetí oko, do jehož středu se vonná tyčinka zapíchne. Lze tak vytvořit nekonečný řetěz „polibků“ na dvě strany tím, že přikládáte jeden kolík vedle druhého tak, aby se dotýkaly. Současně, pokud jste vlastníky dvou těchto děl, lze tvar opět uzavřít do soustruženého kolíku a uchovat v něm vonný magický popel z minulé seance. Sošky jsou vyřezané ze vzácných dřevin – padouku a palisandru. Obě tyto dřeviny mají vlastní typický nezaměnitelný odstín, tím pádem si může vlastník stojánků vytvořit hybrid těchto dvou dřevin jejich spojením do jednoho autentického magického objektu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pigmentarium je parfumérský dům, jenž představuje kaleidoskop vůní, u nichž se klade důraz na ušlechtilé raw materiály a esenciální oleje prvotřídní kvality. Pigmentarium je oslavou krásy a harmonie. Společně s umělci a řemeslníky vytváří symfonii smyslů, jejíž největší inspirací je nejdelší paměť člověka - čichová.