Incense Altar Padouk - podstavec na vonné tyčinky

Dvě od sebe odvrácené tváře a prvky typického tvůrčího rukopisu sochařky Terezy Štětinové, tvůrkyně stojanu na vonné tyčinky Pigmentarium. Základní tvar stojanu vychází ze soustružených orientálních váz, působí jako jejich zlomek. Z původního abstraktního předmětu se stává lidská postava ve špičatém
čepci, která zrcadlí svou tvář na dvě strany a září jí třetí oko, do jehož středu se vonná tyčinka zapíchne. Lze tak vytvořit nekonečný řetěz „polibků“ na dvě strany tím, že přikládáte jeden kolík vedle druhého tak, aby se dotýkaly. Současně, pokud jste vlastníky dvou těchto děl, lze tvar opět uzavřít do soustruženého kolíku a uchovat v něm vonný magický popel z minulé seance. Sošky jsou vyřezané ze vzácných dřevin – padouku a palisandru. Obě tyto dřeviny mají vlastní typický nezaměnitelný odstín, tím pádem si může vlastník stojánků vytvořit hybrid těchto dvou dřevin jejich spojením do jednoho autentického magického objektu.

2 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Incense Altar Padouk - podstavec na vonné tyčinky
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

Pigmentarium je parfumérský dům, jenž představuje kaleidoskop vůní, u nichž se klade důraz na ušlechtilé raw materiály a esenciální oleje prvotřídní kvality. Pigmentarium je oslavou krásy a harmonie. Společně s umělci a řemeslníky vytváří symfonii smyslů, jejíž největší inspirací je nejdelší paměť člověka - čichová.