Le Prunier

Webová stránka značky: Le Prunier

Název Le Prunier znamená francouzsky „švestka“ a odkazuje tak na klíčovou složku všech kosmetických produktů značky. Za jejím vznikem stojí sestry Allison, Jacqueline a Elaine Taylor, které staví na tradici svých předků. Již v roce 1916 jejich pradědeček obdělával bohatou půdu v severní Kalifornii a položil tak základy pro čtyři generace rodinného zemědělství. Stěžejní plodinou se staly šťavnaté kalifornské švestky.

Sestry v roce 2014 navázaly spolupráci se dvěma světově uznávanými kosmetickými laboratořemi, aby prověřily příznivé účinky oleje z tohoto ovoce na pokožku obličeje, rukou, vlasů i celého těla. O tři roky později založily ekologickou kosmetickou značku Le Prunier.

Již od roku 1985 je rodinná farma Taylorových ekologická a pyšní se certifikátem „ekologické zemědělství“. Ručí tak za nejvyšší kvalitu surovin, protože švestky se pěstují, sklízí a lisují za studena přímo na farmě. Olej je ručně vyrobený ze švestek, které jsou políbené hřejivými paprsky slunné Kalifornie a pěstované s laskavostí k přírodě. To vše na jedné jediné farmě, udržitelně a zároveň s nádechem inovací. Pro krásnou pokožku i planetu.

2 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 11 23 v 16.57.36
Novinka
2 479 Kč

Ochranný krém s SPF 31 se švestkovým olejem, 60...

6179
Fotky web Le prunier
Novinka
2 750 Kč

Zkrášlující švestkový olej, 30 ml Rozzáření...

6065

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem