Parfum d'Empire

Webová stránka značky: Parfum d'Empire

 

„Vytvořením Parfum d'Empire jsem chtěl navázat na prvotní význam parfému, s nímž se setkáváme ve všech světových kulturách: erotický a posvátný,“ říká zakladatel značky Marc-Antoine Corticchiato.

Marc-Antoine Corticchiato má korsické kořeny, vyrůstal obklopen divokou přírodou a jejími výraznými vůněmi. Od dětství se věnoval jezdectví a se stejným odhodláním, s jakým zdolával skoky přes překážky, se pustil do studia chemie, z níž získal doktorát. Již tehdy ho zajímaly procesy vzniku a šíření rostlinných vůní, takže poté završil své vzdělání na legendární parfémářské škole ISIPCA a pracoval pak v laboratořích na rozvíjení nových metod extrakce vonných látek. 

Vlastní značku založil v roce 2002 a díky jednoduchému konceptu osobní vize a zodpovědnosti za kvalitu si dodnes udržela nezávislost: Marc-Antoine Corticchiato je jejím nadšeným iniciátorem, kreativním parfémářem i erudovaným vedoucím laboratoře. Charakter značky nejlépe vystihuje její název Parfum d'Empire, neboť podstata parfému spočívá v dobývání, ať už milostném, duchovním, či v odhalování vlastní identity. L'Empire představuje moc, nadvládu, říši a podmanivé kreace značky zároveň zrcadlí nekonečné impérium smyslů a emocí.

EQUISTRIUS
2 600 Kč
3 250 Kč (–20 %)

Eau de Parfum, 50 ml

4472
LE CRI
2 600 Kč
3 250 Kč (–20 %)

Eau de Parfum, 50 ml

4469
EAU SUAVE
2 288 Kč
2 860 Kč (–20 %)

Eau de Parfum, 50 ml

4450
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem