LIMITOVANÁ UMĚLECKÁ EDICE PARFÉMU PARADISO

 
B_3_CAMPAIGN

 

... mezi kmeny borovic probleskuje moře. Horký letní vzduch naplňují zvuky cikád a kvetoucí oleandry se pomalu pohupují nad hladinou bazénu. Takového, který je tady jen pro vás. Spolu se sklenkou ginu a osvěžujícími citrusy na jeho okraji. Vrací se bezstarostný čas parfému Pigmentarium Paradiso. Vůně grapefruitu, jalovce, pačuli a vetiveru. 

 
 
B_4_CAMPAIGN

 

Pigmentarium. Paradiso. Eau de parfum. 50 ml.

LIMITOVANÁ EDICE 3.260 Kč

 

Parfumérský dům Pigmentarium představuje limitovanou edici citrusovo-kořeněné vůně v kolaboraci s básnířkou Michaellou Fenkl. Flakon i krabička se proměnily v umělecký objekt spojený se symbolem prázdnin a psaným textem. Mladá umělkyně se věnuje vizuální podobě slova a publikuje ve vizuální formě. Je autorkou sbírek básní, oděvů a textů na těle. 

VYHRAJTE!

Vavavoom se spojilo s Pigmentarium a umělkyní Michaelou Fenkl aby Vám přineslo možnost vyhrát exkluzivní verzi limitovaného parfému s podpisem a věnováním od Michaely právě pro Vás!

Podmínky účasti v soutěži najdete na tomto odkazu.

Sdělení pocitů na flakonu parfému? Prohlášení k létu, k lásce, úvaha, nabídka ke hře každému, kdo flakon nebo jeho krabičku vezme do rukou. Pro Michaelu Fenkl byla tvorba pro značku Pigmentarium nejen výzvou, ale i splněným přáním. Protože jsou to právě vůně, které podněcují její představivost a pomáhají její mysli cestovat i znovuprožívat vzpomínky.

Na počátku byla proto jen vůně a čistý list papíru. „Kde jsi, když jsi zticha?“ Myšlenky, upoutané k letní noci na břehu moře, dovedly Michaelu k formulování manifestu, do kterého vyjádřila pocity inspirované vůní Paradiso...

Už není třeba utíkat před hlukem.

Protože v této jímavé něze našich výrazů je ztělesněna veškerá agonie lidské touhy jednoho po druhém
a veškerá extáze toho,
že člověk je přijímán
ve své neskryté podobě.

A tak připíjím této noci, neboť už navždy toužím být paralyzovaná
svým vlastním rájem.

Hra se slovy a city se přenáší i na krabičku, jejíž originál autorka pokryla vzkazy a postoji. V přesné grafické podobě byla tato předloha přenesena na flakony a krabičky limitované sběratelské série parfému Paradiso, včetně sloganu celého díla: „Paralysed by my own paradise“.

Limitovaná kolekce parfému Paradiso byla v Evropě uvedena 15.5.2023.

Na trhu bude pouze do vyprodání jediné výrobní série. Cena limitovaného kusu se neliší od klasické podoby parfému a je dárkem domu Pigmentarium všem klientům, kteří se stejným zapálením sdílejí nadšení pro nové umělecké a výrazové formy.